KINKKUKISA ÄJA Sastamala 15.12-18 Päivitetty TAULUJÄRJESTYS
Lähetetty: 13.11.18 21.55
KALANEUVOKSEN NUOLET 15.12.2018
ÄJA, Vinkin vapaa-aikakeskus Sastamala
KILPAILU ON TÄYNNÄ!!!! 13.12 klo 19:22
Taulujärjestys
Sarja Taulu Kilpailija Seura
J13 1A 60/10-r Nevalainen Joanna Arcus
J13 1B 60/10-r Ojala Milja PJA
J13 1C 60/10-r Ojala Meri PJA
x 1D 60/10-r xxxxxx xxx
T17 2A 10-r Mäkelä Noora ÄJA
50 2B 10-r Backman Anne Ri-Jo
T17 2C 10-r Salo Eveliina PJA
60 2D 10-r Valkama Juha TJA
60 3A 10-r Parviainen Markku TJA
50 3B 10-r Kuitunen Seppo Ri-Jo
60 3C 10-r Tuononen Pekka Ko-Su
50 3D 10-r Larm Kari Ilvesnuoli
50 4A 10-r Suomalainen Marko LRJ
50 4B 10-r Koskinen Jarkko TJA
50 4C 10-r Pärnänen Jukka Arcus
YV 4D 10-r Lehtonen Tommi ÄJA
YV 5A 10-r Harjunpää Päivi ÄJA
YV 5B 10-r Vierikko Lassi LRJ
YV 5C 10-r Alakylmänen Matti JJA
YLB 5D 10-r Helmiö Ari Hood
50 6A 10-r Pihlajaniemi Raimo Ku-Ry
N 6B Pysty sp Jaakonsaari Aurora Si-Su
60 6C 10-r Juhala Lasse PJA
N 6D Pysty sp Helin Johanna Arcus
N 7A Pysty sp Helin Susanna Arcus
Y 7B Pysty sp Ojala Mikko PJA
Y 7C Pysty sp Pyylampi Tero TJA
Y 7D Pysty sp Nouko Mika Ilvesnuoli
Y 8A Pysty sp Tanvel Priit Arcus
YT 8B Pysty sp Ollila Marko Ri-Jo
Y 8C Pysty sp Lindfors Jani PJA
YT 8D Pysty sp Pajunen Anssi Tap-Erä
YT 9A Pysty sp Ollila Jaana Ri-Jo
YT 9B Pysty sp Katila Johanna JJA
YT 9C Pysty sp Raunio Heli Arcus
YT 9D Pysty sp Lantee Anne Hood
YT 10A Pysty sp Loitokari Pekka Ri-Jo
YT 10B Pysty sp Erkkilä Toni PJA
YT 10C Pysty sp Martin Vesa Vir-Ja
YT 10D Pysty sp Juutilainen Mikko WT
YT 11A Pysty sp Lehtonen Kaj PJA
YT 11B Pysty sp Nikander Lauri Arcus
YT 11C Pysty sp Salomaa Ahti WT
YT 11D Pysty sp Uusitupa Jonne TJA
50T 12A Pysty sp Humalajoki Aulis Vir-Ja
50T 12B Pysty sp Vainio Reima Si-Su
50T 12C Pysty sp Lindroos Mika ÄJA
17T 12D Pysty sp Törölä Roni Tap-Erä
50T 13A Pysty sp Peuramäki Pertti ÄJA
50T 13B Pysty sp Notko Juha Nuolihaukat
50T 13C Pysty sp Vannekari Markku PJA
50T 13D Pysty sp Alm Martti AC-Ulvila
70T 14A Pysty sp Routamaa Hannu ÄJA
70T 14B Pysty sp Rautio Hannu Si-Su
70T 14C Pysty sp Saastamoinen Olli WT
70T 14D Pysty sp Alava Jyrki ÄJA
13
1 Nevalainen Joanna Arcus
2 Ojala Milja PJA
3 Ojala Meri PJA
T17
1 Mäkelä Noora ÄJA
2 Salo Eveliina PJA
17T
1 Törölä Roni Tap-Erä
N
1 Helin Johanna Arcus
2 Helin Susanna Arcus
3 Jaakonsaari Aurora Si-Su
YV
1 Harjunpää Päivi ÄJA
2 Alakylmänen Matti JJA
3 Vierikko Lassi LRJ
4 Lehtonen Tommi ÄJA
YLB
1 Helmiö Ari Hood pudotus YV
Y
1 Tanvel Priit Arcus
2 Nouko Mika Ilvesnuoli
3 Ojala Mikko PJA
4 Lindfors Jani PJA
5 Pyylampi Tero TJA
50
1 Koskinen Jarkko TJA
2 Pärnänen Jukka Arcus
3 Kuitunen Seppo Ri-Jo
4 Larm Kari Ilvesnuoli
5 Rossi Hannu ÄJA
6 Backman Anne Ri.Jo
7 Suomalainen Marko LRJ
8 Pihlajaniemi Raimo Ku-Ry
60
1 Valkama Juha TJA
2 Tuononen Pekka Ko-Su
3 Juhala Lasse PJA
4 Parviainen Markku TJA
YT
1 Ollila Marko Ri-Jo
2 Ollila Jaana Ri-Jo
3 Raunio Heli Arcus
4 Katila Johanna JJA
5 Juutilainen Mikko WT
6 Pajunen Anssi Tap-Erä
7 Nikander Lauri Arcus
8 Loitokari Pekka Ri-Jo
9 Martin Vesa Vir-Ja
10 Erkkilä Toni PJA
11 Lantee Anne Hood
12 Lehtonen Kaj PJA
13 Uusitupa Jonne TJA
14 Salomaa Ahti WT
50T
1 Lindroos Mika ÄJA
2 Peuramäki Pertti ÄJA
3 Vannekari Markku Pja
4 Vainio Reima Si-su
5 Alm Matti AC-Ulvila
6 Humalajoki Aulis Vir-Ja
70T
1 Alava Jyrki ÄJA
2 Routamaa Hannu ÄJA
3 Saastamoinen Olli WT
4 Rautio Hannu Si-Su
ÄJA, Vinkin vapaa-aikakeskus Sastamala
KILPAILU ON TÄYNNÄ!!!! 13.12 klo 19:22
Taulujärjestys
Sarja Taulu Kilpailija Seura
J13 1A 60/10-r Nevalainen Joanna Arcus
J13 1B 60/10-r Ojala Milja PJA
J13 1C 60/10-r Ojala Meri PJA
x 1D 60/10-r xxxxxx xxx
T17 2A 10-r Mäkelä Noora ÄJA
50 2B 10-r Backman Anne Ri-Jo
T17 2C 10-r Salo Eveliina PJA
60 2D 10-r Valkama Juha TJA
60 3A 10-r Parviainen Markku TJA
50 3B 10-r Kuitunen Seppo Ri-Jo
60 3C 10-r Tuononen Pekka Ko-Su
50 3D 10-r Larm Kari Ilvesnuoli
50 4A 10-r Suomalainen Marko LRJ
50 4B 10-r Koskinen Jarkko TJA
50 4C 10-r Pärnänen Jukka Arcus
YV 4D 10-r Lehtonen Tommi ÄJA
YV 5A 10-r Harjunpää Päivi ÄJA
YV 5B 10-r Vierikko Lassi LRJ
YV 5C 10-r Alakylmänen Matti JJA
YLB 5D 10-r Helmiö Ari Hood
50 6A 10-r Pihlajaniemi Raimo Ku-Ry
N 6B Pysty sp Jaakonsaari Aurora Si-Su
60 6C 10-r Juhala Lasse PJA
N 6D Pysty sp Helin Johanna Arcus
N 7A Pysty sp Helin Susanna Arcus
Y 7B Pysty sp Ojala Mikko PJA
Y 7C Pysty sp Pyylampi Tero TJA
Y 7D Pysty sp Nouko Mika Ilvesnuoli
Y 8A Pysty sp Tanvel Priit Arcus
YT 8B Pysty sp Ollila Marko Ri-Jo
Y 8C Pysty sp Lindfors Jani PJA
YT 8D Pysty sp Pajunen Anssi Tap-Erä
YT 9A Pysty sp Ollila Jaana Ri-Jo
YT 9B Pysty sp Katila Johanna JJA
YT 9C Pysty sp Raunio Heli Arcus
YT 9D Pysty sp Lantee Anne Hood
YT 10A Pysty sp Loitokari Pekka Ri-Jo
YT 10B Pysty sp Erkkilä Toni PJA
YT 10C Pysty sp Martin Vesa Vir-Ja
YT 10D Pysty sp Juutilainen Mikko WT
YT 11A Pysty sp Lehtonen Kaj PJA
YT 11B Pysty sp Nikander Lauri Arcus
YT 11C Pysty sp Salomaa Ahti WT
YT 11D Pysty sp Uusitupa Jonne TJA
50T 12A Pysty sp Humalajoki Aulis Vir-Ja
50T 12B Pysty sp Vainio Reima Si-Su
50T 12C Pysty sp Lindroos Mika ÄJA
17T 12D Pysty sp Törölä Roni Tap-Erä
50T 13A Pysty sp Peuramäki Pertti ÄJA
50T 13B Pysty sp Notko Juha Nuolihaukat
50T 13C Pysty sp Vannekari Markku PJA
50T 13D Pysty sp Alm Martti AC-Ulvila
70T 14A Pysty sp Routamaa Hannu ÄJA
70T 14B Pysty sp Rautio Hannu Si-Su
70T 14C Pysty sp Saastamoinen Olli WT
70T 14D Pysty sp Alava Jyrki ÄJA
13
1 Nevalainen Joanna Arcus
2 Ojala Milja PJA
3 Ojala Meri PJA
T17
1 Mäkelä Noora ÄJA
2 Salo Eveliina PJA
17T
1 Törölä Roni Tap-Erä
N
1 Helin Johanna Arcus
2 Helin Susanna Arcus
3 Jaakonsaari Aurora Si-Su
YV
1 Harjunpää Päivi ÄJA
2 Alakylmänen Matti JJA
3 Vierikko Lassi LRJ
4 Lehtonen Tommi ÄJA
YLB
1 Helmiö Ari Hood pudotus YV
Y
1 Tanvel Priit Arcus
2 Nouko Mika Ilvesnuoli
3 Ojala Mikko PJA
4 Lindfors Jani PJA
5 Pyylampi Tero TJA
50
1 Koskinen Jarkko TJA
2 Pärnänen Jukka Arcus
3 Kuitunen Seppo Ri-Jo
4 Larm Kari Ilvesnuoli
5 Rossi Hannu ÄJA
6 Backman Anne Ri.Jo
7 Suomalainen Marko LRJ
8 Pihlajaniemi Raimo Ku-Ry
60
1 Valkama Juha TJA
2 Tuononen Pekka Ko-Su
3 Juhala Lasse PJA
4 Parviainen Markku TJA
YT
1 Ollila Marko Ri-Jo
2 Ollila Jaana Ri-Jo
3 Raunio Heli Arcus
4 Katila Johanna JJA
5 Juutilainen Mikko WT
6 Pajunen Anssi Tap-Erä
7 Nikander Lauri Arcus
8 Loitokari Pekka Ri-Jo
9 Martin Vesa Vir-Ja
10 Erkkilä Toni PJA
11 Lantee Anne Hood
12 Lehtonen Kaj PJA
13 Uusitupa Jonne TJA
14 Salomaa Ahti WT
50T
1 Lindroos Mika ÄJA
2 Peuramäki Pertti ÄJA
3 Vannekari Markku Pja
4 Vainio Reima Si-su
5 Alm Matti AC-Ulvila
6 Humalajoki Aulis Vir-Ja
70T
1 Alava Jyrki ÄJA
2 Routamaa Hannu ÄJA
3 Saastamoinen Olli WT
4 Rautio Hannu Si-Su