Kokkola Kampus III

Kilpailutiedotteet Suomessa järjestettävistä kilpailuista: kilpailukutsut, taulujärjestykset, majoitusvaihtoehdot.
Avoin foorumi, vain rekisteröityneet voivat kirjoittaa.

Valvoja: postmaster

Marko Kiviniemi
Viestit: 85
Liittynyt: 15.01.08 18.56

Kokkola Kampus III

Viesti Kirjoittaja Marko Kiviniemi » 12.12.18 19.25

Ilmoittautuneet 12.1.2019 - mukaan mahtuu 80 ampujaa (59)
Ei ole etelän ongelmaa - vielä mahtuu ja ehtii mukaan useita. Ja kisapaikkakin on hieno.

13 Kuusela-Opas Tuuli KU-RY
13 Niemi Inkeri Diana
13 Rautiainen Anki PoJo
13 Penttinen Ville TeJa
15 Kankkonen Casimir ACH
15 Vähälummukka Eetu OJM
15 Kormano Luukas TeJa
50 Rannikko Seppo LJ
50 Polo Esa OJM
50 Välikangas Harri ACH
50 Suomalainen Marko LRJ
50 Store John-Erik ACH
50 Laurila Pentti Diana
50 Soppela Mikael Sulka
60 Pienimäki Antti ACH
60 Vainionpää Elias KU-RY
60 Kuivalainen Pentti Jo-Ju
60 Saarikangas Soili Jo-Ju
60 Möttönen Juhani Sulka
60 Leino Ilmo Jo-Ju
60 Tuononen Pekka Ko-Su
70 Kankaanpää Heikki KU-RY
70 Haikonen Arimo Diana
70 Myllykangas Teuvo ACH
70 Färm Erkki Sulka
15T Järvenpää Alec Diana
15V Rahkonen Johanna Hi-Ro
15V Kurikkala Netta Hi-Ro
15V Prittinen Riina Hi-Ro
70V Laurila Olavi Diana
N Åkerblom Piia ACH
N Ala-Rossi Fanni KU-RY
N Biskop-Grahn Ann-Charlotte ACH
NV Laurila Aila Diana
NV Montonen Arja Ko-Su
T15 Limingoja Inka PoJo
T15 Åkerblom Ronja ACH
T15 Kaari Emilia TeJa
T17 Mäkiranta Ella Diana
T17 Smeds Ylva Diana
Y Hietamäki Ville Diana
Y Salminen Jaakko Diana
Y Näsänen Arto ACH
Y Piippo Samuli OJM
Y Perälä Laura Jo-Ju
Y Leikkola Markus Jo-Ju
Y Nikkanen Markus ACH
YT Montonen Janne Ko-Su
YT Lehtiniemi Jari KU-RY
YT Ketelä Tommi Diana
YT Ketelä Tuula Diana
YT Kärkkäinen Tiina OJM
YT Vainio Reima Si-Su
YT Humalajoki Aulis VirJA
YT Martin Vesa VirJA
YT Lammela Marko OJM
YV Ketelä Tapio Diana
YV Finnilä Jarmo KaJu
YV Sundberg Juha Hi-Ro

Marko Kiviniemi
Viestit: 85
Liittynyt: 15.01.08 18.56

Re: Kokkola Kampus III

Viesti Kirjoittaja Marko Kiviniemi » 06.01.19 13.52

Ilmoitautuneet

Sarja Sportti-ID Sukunimi Etunimi Seura Taulu
13 60232411 Kuusela-Opas Tuuli KU-RY 60
13 40251897 Niemi Inkeri Diana 60
13 60242682 Rautiainen Anki PoJo 60
13 40464809 Penttinen Ville TeJa 60
15 40462001 Kankkonen Casimir ACH 60
15 40482445 Vähälummukka Eetu OJM 60
15 40419373 Kormano Luukas TeJa 60
50 25123357 Rannikko Seppo LJ 10r
50 40410315 Polo Esa OJM 10r
50 40467258 Välikangas Harri ACH 10r
50 40278701 Suomalainen Marko LRJ 10r
50 Store John-Erik ACH 10r
50 40145193 Laurila Pentti Diana 10r
50 40141408 Soppela Mikael Sulka 10r
50 40292023 lehtomäki esa JySu 10r
60 40158783 Pienimäki Antti ACH 10r
60 40209069 Vainionpää Elias KU-RY 10r
60 40140098 Kuivalainen Pentti Jo-Ju 10r
60 40228227 Saarikangas Soili Jo-Ju 10r
60 40140228 Möttönen Juhani Sulka 10r
60 40212652 Leino Ilmo Jo-Ju 10r
60 40140748 Tuononen Pekka Ko-Su 10r
70 40140410 Kankaanpää Heikki KU-RY 10r
70 40452887 Haikonen Arimo Diana 10r
70 40143136 Myllykangas Teuvo ACH 10r
70 40140040 Färm Erkki Sulka 10r
15T 40465811 Järvenpää Alec Diana 60
15V 60245839 Rahkonen Johanna Hi-Ro 60
15V 60297871 Kurikkala Netta Hi-Ro 60
15V 40206795 Prittinen Riina Hi-Ro 60
70V 40145191 Laurila Olavi Diana 10r
N 40402904 Åkerblom Piia ACH 10r
N 31197063 Ala-Rossi Fanni KU-RY spotti
N 40142504 Biskop-Grahn Ann-Charlotte ACH spotti
N 40463764 Nissinen Tiina Ko-Su spotti
NV 40143671 Laurila Aila Diana 10r
NV Montonen Arja Ko-Su 10r
T15 40208730 Limingoja Inka PoJo 60
T15 40402905 Åkerblom Ronja ACH 60
T15 40076243 Kaari Emilia TeJa 60
T17 40406323 Mäkiranta Ella Diana 10r
T17 40280965 Smeds Ylva Diana 10r
Y 40152483 Hietamäki Ville Diana 10r
Y 40346686 Salminen Jaakko Diana spotti
Y 40402500 Näsänen Arto ACH spotti
Y 40140445 Piippo Samuli OJM spotti
Y 40148346 Perälä Laura Jo-Ju spotti
Y 40304136 Leikkola Markus Jo-Ju spotti
Y 40146590 Nikkanen Markus ACH spotti
YT Montonen Janne Ko-Su spotti
YT 24756738 Lehtiniemi Jari KU-RY spotti
YT 40278742 Ketelä Tommi Diana spotti
YT 40294935 Ketelä Tuula Diana spotti
YT 40166302 Kärkkäinen Tiina OJM spotti
YT 34212011 Vainio Reima Si-Su spotti
YT 40147422 Humalajoki Aulis VirJA spotti
YT 40485123 Martin Vesa VirJA spotti
YT 40140539 Lammela Marko OJM spotti
YT 40463765 Nissinen Juha Ko-Su spotti
YV 40331807 Ketelä Tapio Diana 10r
YV 29119972 Finnilä Jarmo KaJu 10r
YV 27092389 Sundberg Juha Hi-Ro 10r

Marko Kiviniemi
Viestit: 85
Liittynyt: 15.01.08 18.56

Re: Kokkola Kampus III

Viesti Kirjoittaja Marko Kiviniemi » 08.01.19 20.19

Muistakaa tarkistaa että lisenssi on voimassa!

Marko Kiviniemi
Viestit: 85
Liittynyt: 15.01.08 18.56

Re: Kokkola Kampus III

Viesti Kirjoittaja Marko Kiviniemi » 12.01.19 18.06

Tulokset

Juniorit 13
1 PENTTINEN Ville TEJA 523-01 6 6 T.9
2 NIEMI Inkeri DIANA 513-02 7 5 T.7
3 KUUSELA-OPAS Tuuli KU-RY 435-04 0 6
4 RAUTIAINEN Anki POJO 441-03 3 4

Juniorit 15
1 VÄHÄLUMMUKKA Eetu OJM 558-01 -Vapaa- 6
2 KORNAMO Luukas TEJA 544-02 7 2
3 KANKKONEN Casimir ACH 450-03 1 6

Tytöt 15
1 KAARI Emilia TEJA 550-01 -Vapaa- 7
2 LIMINGOJA Inka POJO 531-02 6 1
3 ÅKERBLOM Ronja ACH 443-03 0 6

Tytöt 17
1 MÄKIRANTA Ella DIANA 517-01
2 SMEDS Ylva DIANA 502-02

Yleinen 50
1 LAURILA Pentti DIANA 549-01 -Vapaa- 6 6
2 LEHTOMÄKI Esa JY-SU 540-02 -Vapaa- 7 2
3 POLO Esa OJM 519-03 6 1 6
4 SOPPELA Mikael SULKA 500-04 6 5 2
5 VÄLIKANGAS Harri ACH 445-05 (65) 0
6 STORE John-Erik ACH 370-06 (54) 0

Yleinen 60
1 KUIVALAINEN Pentti JOJU 524-01 -Vapaa- 6 6
2 TUONONEN Pekka KO-SY 498-03 6 6 0
3 SAARIKANGAS Soili JOJU 506-02 7 0 6
4 PIENIMÄKI Antti ACH 479-05 6 2 2
5 LEINO Ilmo JOJU 498-04 (96) 2
6 VAINIONPÄÄ Elias KU-RY 449-07 (86) 1
7 MÖTTÖNEN Juhani SULKA 471-06 (72) 0

Yleinen 70
1 KANKAANPÄÄ Heikki KU-RY 470-04 6 6
2 HAIKONEN Arimo DIANA 484-02 6 4
3 MYLLYKANGAS Teuvo ACH 482-03 2 6
4 FÄRM Erkki SULKA 516-01 0 0

Vaisto 70
1 LAURILA Olavi DIANA 447-01

Tähtäin Yleinen
1 NIKKANEN Markus ACH 578-01 -Vapaa- 7 6
2 PIIPPO Samuli OJM 575-02 6 6 2
3 SALMINEN Jaakko DIANA 518-04 7 3 6
4 PERÄLÄ Laura JOJU 483-06 6 0 2
5 LEIKKOLA Markus JOJU 532-03 (132) 4
6 NÄSÄNEN Arto ACH 518-05 (126) 3
7 HIETAMÄKI Ville DIANA 448-07 (68) 0

Tähtäin Naiset
1 NISSINEN Tiina KO-SU 505-02 6 7
2 ÅKERBLOM Piia ACH 509-01 6 1
3 BISKOP-GRAHN Ann-Charlotte ACH 496-03 2 6
4 ALA-FOSSI Fanni KU-RY 269-04 0 0

Talja Yleinen
1 KETELÄ Tuula DIANA 555-06 139 139 138 T.10
2 KÄRKKÄINEN Tiina OJM 566-01 139 143 138 T.9
3 HUMALAJOKI Aulis VIRJA 556-05 143 135 139
4 LAMMELA Marko OJM 565-02 140 139 137
5 NISSINEN Juha KO-SU 557-04 140
6 KORHONEN Markus ASCE 549-07 136
7 KETELÄ Tommi DIANA 549-08 135
8 VAINIO Reima SI-SU 558-03 126
9 MONTONEN Janne KO-SU 543-09
10 LEHTINIEMI Jari KU-RY 520-10

Naiset Vaisto
1 LAURILA Aila DIANA 410-01
2 MONTONEN Arja KO-SU 294-02

Yleinen Vaisto
1 KETELÄ Tapio DIANA 479-01 -Vapaa- 6 T.8
2 FINNILÄ Jarmo KAJU 418-02 6 5 T.8
3 SUNDBERG Juha HI-RO 247-03 0 6

15 Vaisto
1 RAHKONEN Johanna HIRO 436-01 -Vapaa- 6
2 PRITTINEN Riina HIRO 315-03 6 0
3 KURIKKALA Netta HIRO 367-02 0 6

Vastaa Viestiin