ÄJA:n Kinkkukisa 14.12 2019 Sastamala päiv.13.12 Taulujärjestys alhaalla 3 paik. vapaana huom. sarja

Kilpailutiedotteet Suomessa järjestettävistä kilpailuista: kilpailukutsut, taulujärjestykset, majoitusvaihtoehdot.
Avoin foorumi, vain rekisteröityneet voivat kirjoittaa.

Valvoja: postmaster

Heimo Ahvenainen
Viestit: 27
Liittynyt: 29.02.12 19.16

ÄJA:n Kinkkukisa 14.12 2019 Sastamala päiv.13.12 Taulujärjestys alhaalla 3 paik. vapaana huom. sarja

Viesti Kirjoittaja Heimo Ahvenainen » 14.11.19 16.37

Kinkkukisa 14.12 2019 Sastamala

max. määrä 56 ampujaa + 12m 4 ampujaa

PÄIVITETTY 11.12 klo 23:10

TAULUJÄRJESTYS ALHAALLA Kolme PAIKKAA VAPAANA HUOM. sarja johon taulu sopii


11T
1 60246365 Penttilä Pinja TJA


T15
1 40424867 Nevalainen Joanna Arcus
2 40221552 Ojala Milja PJA
2 40308412 Ojala Meri PJA
3 32698134 Ala-Aho Emmi PJA


YV
1 40469893 Lehtonen Tommi ÄJA
2 60244808 Andström Kirsi WT
3 30983508 Viljanen Anne WT
4 28023344 Harjunpää Päivi ÄJA

N
1 40209275 Tukiainen Ida WT
2 40144930 Lassila Ida-Lotta Amarco
3 40213660 Helin Johanna Arcus
4 40278806 Helin Susanna Arcus
5 60192432 Jaakonsaari Aurora Tap-Erä
6 40459796 Kujari Aino Arcus
7 40463764 Nissinen Tiina Koillis-Savon-Sulka
8 Salo Eveliina Pja
9 28637934 Matikainen Kristiina SIV

Y
1 32953837 Jenu Markku TJA
2 40346211 Suontaka Pasi TJA
3 40135488 Tekoniemi Antti TJA
4 40279079 Tanvel Priit Artemis
5 26942414 Ronkainen Sampo Tap-Erä

50
1 33022097 Koskinen Jarkko TJA
2 40351775 Nouko Mika Ilves-Nuoli
3 40351548 Larm Kari Ilves-Nuoli
4 60251080 Nuutila Arto La-Va
5 40285415 Kuitunen Seppo Ri-Jo

60
1 40406314 Nevalainen Jukka Ky-Jo
2 40140748 Tuononen Pekka Koillis-Savon-Sulka
3 40148400 Valkama Juha TJA

70
1 40150195 Vuorinen Pekka JJA
2 40413111 Parviainen Markku TJA

YT
1 40140267 Lammi Mikko Piili
2 30978775 Salomaa Ahti WT
3 40482377 Raunio Heli Arcus
4 29267280 Nikander Lauri Arcus
5 40481399 Penttilä Markus TJA
6 40463765 Nissinen Juha Koillis-Savon-Sulka
7 40156939 Laaksonen Timo Ri-Jo
8 40485123 Martin Vesa Vir-Ja
9 21830822 Juutilainen Mikko WT
10 40140315 Forsberg Jere Robin-Hood
11 40234247 Korhonen Markus Ascella
12 21843754 Järvenpää Marko Ri-Jo
13 40396808 Nisula Satu Amarco

50T
1 40142203 Antonios Jean-Pierre Arcus
2 40140203 Rantanen Pertti Arcus
3 40463522 Lindroos Mika ÄJA
4 40463256 Peuramäki Pertti ÄJA
5 60284775 Alm Matti ACU
6 40150131 Ahvenainen Heimo ÄJA

70T
1 Routamaa Hannu ÄJA
2 40140448 Saastamoinen Olli WT
3 40343052 Alava Jyrki PJA


Taulujärjestys



Sarja Taulu Kilpailija Seura

T15 1A 60/10-r Nevalainen Joanna Arcus
YV 1B 10-r Harjunpää Päivi ÄJA
T15 1C 60/10-r Ojala Milja PJA
YV 1D 10-r Andström Kirsi WT
T15 2A 60/10-r Ojala Meri PJA
YV 2B 10-r Lehtonen Tommi ÄJA
T15 2C 60/10-r Ala-Aho Emmi PJA
YV 2D 10-r Viljanen Anne WT
N 3A 10-r Salo Eveliina PJA
N 3B 10-r Helin Susanna Arcus
N 3C 10-r Kujari Aino Arcus
N 3D 10-r Matikainen Kristiina SIV
N 4A 10-r Helin Johanna Arcus
N 4B Pysty sp Lassila Ida-Lotta Amarco
70 4C 10-r Parviainen Markku TJA
N 4D Pysty sp Nissinen Tiina Ko-Su
N 5A Pysty sp Jaakonsaari Aurora Tap-Erä
5B Pysty sp Vapaa
N 5C Pysty sp Tukiainen Iida WT
Y 5D Pysty sp Suontaka Pasi TJA
Y 6A Pysty sp Ronkainen Sampo Tap-Erä
Y 6B Pysty sp Jenu Markku TJA
Y 6C Pysty sp Tanvel Priit Artemis
Y 6D Pysty sp Tekoniemi Antti TJA
YT 7A Pysty sp Nisula Satu Amarco
YT 7B Pysty sp Forsberg Jere Robin-Hood
YT 7C Pysty sp Järvenpää Marko Ri-Jo
YT 7D Pysty sp Korhonen Markus Ascella
50T 8A Pysty sp Antonios Jean-Pierre Arcus
50T 8B Pysty sp Rantanen Pertti Arcus
50T 8C Pysty sp Alm Matti ACU
50T 8D Pysty sp Lindroos Mika ÄJA
50T 9A Pysty sp Peuramäki Pertti ÄJA
YT 9B Pysty sp Juutilainen Mikko WT
9C Pysty sp Vapaa
50T 9D Pysty sp Ahvenainen Heimo ÄJA
YT 10A Pysty sp Lammi Mikko Piili
YT 10B Pysty sp Nissinen Juha Ko-Su
YT 10C Pysty sp Nikander Lauri Arcus
YT 10D Pysty sp Laaksonen Timo Ri-Jo
YT 11A Pysty sp Salomaa Ahti WT
YT 11B Pysty sp Martin Vesa Vir-Ja
YT 11C Pysty sp Penttilä Markus TJA
YT 11D Pysty sp Raunio Heli Arcus
70T 12A Pysty sp Alava Jyrki PJA
12B Pysty sp Vapaana
70T 12C Pysty sp Saastamoinen Olli WT
70T 12D Pysty sp Routamaa Hannu ÄJA
50 13A 10-r Nouko Mika Ilves-Nuoli
60 13B 10-r Tuononen Pekka Ko-Su
60 13C 10-r Nevalainen Jukka Ky-Jo
60 13D 10-r Valkama Juha TJA
50 14A 10-r Kuitunen Seppo Ri-Jo
50 14B 10-r Nuutila Arto La-Va
50 14C 10-r Larm Kari Ilves-Nuoli
50 14D 10-r Koskinen Jarkko TJA
11T 15A 10-r/60 Penttilä Pinja TJA
15B
15C
15D