Iitti Open 4.7.
Lähetetty: 14.06.20 22.36
Seuraava kilpailu tulossa heinäkuun alussa ja ilmoittautuminen siihen alkanut mukavasti.
Kutsusta oli jäänyt pois maininta, 70 -sarjoja ei edelleenkään voida järjestää. Lisäksi muutos kilpailijamäärään, voimme ottaa kilpailuun 46 ampujaa.
Mukaan on jo ilmoittautunut (29.6):
N:
Bottinelli Gajane, Erä
Helin Johanna, Arcus
Helin Susanna, Arcus
Horto Hanne, Piili
Jaakonsaari Aurora, Erä
Ruuskanen Aleksandra, SIV
Tolsa Riitta, Piili
Y:
Jenu Markku, TJA
Kalli Hannu, Piili
Koskinen Kari, Artemis
Kuoppa Taru, SIV
Lassila Ida-Lotta, Amarco
Lehtomäki Esa, JySu
Matikainen Kristiina, SIV
Nuuttila Arto, LaVa
Tukiainen Iida, WT
Vuorinen Verne, Hood
YT:
Antonios Jean Pierre, Arcus
Forsberg Jere, Hood
Jääskeläinen Jani, Artemis
Lantee Anne, Hood
Lehtonen Kaj, PJA
Loitokari Pekka, RiJo
Nisula Satu, Amarco
Pekander Jouni, Piili
Peltola Jukka, KyJo
Peltoniemi Antti, Hood
Pölkki Annika, Hood
Rautio Johanna, RiJo
Saastamoinen Olli, WT
Salomaa Ahti, WT
Toivanen Vili, Erä
Törölä Roni, Erä
Vainio Reima, SiSu
Väyrynen Marko, Ramses
Wahlroos Mikael, Hood
50I:
Vainikka Esa, SaiJo
YV:
Olkkonen Arto, JySu
60:
Kuitunen Seppo,RiJo
Nevalainen Jukka, KyJo
Raivio Kari, JJA
50:
Nordsrtröm Fred, Artemis
N50:
Witick Fatima, Artemis
60T:
Korhonen Seppo, LaVa
11:
Hakala Alex, Hood
Karlström Anton, Artemis
17:
Schrader Leo, Hood
Kutsusta oli jäänyt pois maininta, 70 -sarjoja ei edelleenkään voida järjestää. Lisäksi muutos kilpailijamäärään, voimme ottaa kilpailuun 46 ampujaa.
Mukaan on jo ilmoittautunut (29.6):
N:
Bottinelli Gajane, Erä
Helin Johanna, Arcus
Helin Susanna, Arcus
Horto Hanne, Piili
Jaakonsaari Aurora, Erä
Ruuskanen Aleksandra, SIV
Tolsa Riitta, Piili
Y:
Jenu Markku, TJA
Kalli Hannu, Piili
Koskinen Kari, Artemis
Kuoppa Taru, SIV
Lassila Ida-Lotta, Amarco
Lehtomäki Esa, JySu
Matikainen Kristiina, SIV
Nuuttila Arto, LaVa
Tukiainen Iida, WT
Vuorinen Verne, Hood
YT:
Antonios Jean Pierre, Arcus
Forsberg Jere, Hood
Jääskeläinen Jani, Artemis
Lantee Anne, Hood
Lehtonen Kaj, PJA
Loitokari Pekka, RiJo
Nisula Satu, Amarco
Pekander Jouni, Piili
Peltola Jukka, KyJo
Peltoniemi Antti, Hood
Pölkki Annika, Hood
Rautio Johanna, RiJo
Saastamoinen Olli, WT
Salomaa Ahti, WT
Toivanen Vili, Erä
Törölä Roni, Erä
Vainio Reima, SiSu
Väyrynen Marko, Ramses
Wahlroos Mikael, Hood
50I:
Vainikka Esa, SaiJo
YV:
Olkkonen Arto, JySu
60:
Kuitunen Seppo,RiJo
Nevalainen Jukka, KyJo
Raivio Kari, JJA
50:
Nordsrtröm Fred, Artemis
N50:
Witick Fatima, Artemis
60T:
Korhonen Seppo, LaVa
11:
Hakala Alex, Hood
Karlström Anton, Artemis
17:
Schrader Leo, Hood