ÄJA:n SUVINUOLET 5.6 2021 PÄIVITETTY 4.6 klo 12:09

Kilpailutiedotteet Suomessa järjestettävistä kilpailuista: kilpailukutsut, taulujärjestykset, majoitusvaihtoehdot.
Avoin foorumi, vain rekisteröityneet voivat kirjoittaa.

Valvoja: postmaster

Heimo Ahvenainen
Viestit: 33
Liittynyt: 29.02.12 19.16

ÄJA:n SUVINUOLET 5.6 2021 PÄIVITETTY 4.6 klo 12:09

Viesti Kirjoittaja Heimo Ahvenainen »

Max 40 kilpailijaa Teknisen syyn takia käytössä A ja C
Ammunta yhdessä vuorossa mutta voidaan siirtää kahteen vuoroon tarvittaessa. (sen takia A ja C)

Päivitetty 4.6 klo 12:08

A1 H Lohtander niko ACU

C1 H Isoniemi Senja ÄJA


A2 70 Raivio Kari JJA

C2 70 Inkeri Jukka WT


A3 70 Inkeri Pirkko WT

C3 70 Nevalainen Jukka Ky-Jo


A4 YT Rautio Johanna Ri-Jo

C4 YT Raunio Heli WT


A5 YT Martin Vesa Vir-Ja

C5 YT Ollila Marko Ri-Jo


A6 YT Ollila Jaana Ri-Jo

C6 YT Peltoniemi Antti Tap-Erä


A7 YT Juutilainen Mikko WT

C7 YT Lehtonen Kaj PJA


A8 50T Antonios Jean-Pierre Arcus

C8 YT Pihlajaniemi Ville Te-Ja


A9 70T Alava Jyrki ACU

C9 70T Rautio Hannu Si-Su


A10 70T Saastamoinen Olli WT

C10 70T Routamaa Hannu ÄJA


A11 N50V Harjunpää Päivi ÄJA

C11 NI Laamanen Susanna Artemis


A12 YI Korhonen Markus ÄJA

C12 80 Juhanka Olavi TJA


A13 T17 Ala-Aho Emmi PJA

C13 T17 Wang Lilian Tap-Erä


A14 50 Pihlajaniemi Raimo Te-Ja

C14 50 Valkama Juha TJA


A15 50 Lehtomäki Esa Jy-Su

C15 60 Larm Kari Ilves-nuoli


A16 50 Koskinen Jarkko TJA

C16 50 Pärnänen Jukka Arcus


A17 50 Jenu Markku TJA

C17 17 Schrader Leo Tap-Erä


A18 50 Nuuttila Arto La-Va

C18 17 Petäjä Aleksi Tap-Erä


A19 N Ruuskanen Aleksandra Artemis

C19 N Backman Anne Ri-Jo


A20 Y Tanvel Priit Artemis

C20 20 Petäjä Niko Tap-Erä
Petri Jokinen
Viestit: 89
Liittynyt: 24.09.11 15.06
Seura: Äetsän Jousiampujat
Paikkakunta: Sastamala

Re: ÄJA:n SUVINUOLET 5.6 2021 PÄIVITETTY 4.6 klo 12:09

Viesti Kirjoittaja Petri Jokinen »

Tulokset : (yks SE tulos)

Suvinuolet 70m/50m kilpailu 05.06.2021
ÄJA, Honkolan kenttä Sastamala

Alkukilpailu tulokset

Sarja Sija Sukunimi Etunimi Seura Matka1 Matka2 Yhteensä 1/8 1/4 semi Finaalit
HY 1 Lohtander Niko ACU 280 291 571
HY 2 Isoniemi Senja ÄJA 200 215 415
T17 1 Ala-aho Emmi PJA 304 308 612
T17 2 Wang Lilian Erä 279 281 560
17 1 Petäjä Aleksi Erä 321 316 637
17 2 Schrader Leo Erä 285 298 583
YI 1 Korhonen Markus ÄJA 205 229 434
NI 1 Laamanen Susanna Artemis 118 99 217 se
Y 1 Backman Anne RiJo 284 295 579 6 6
Y 2 Petäjä Niko Erä 288 304 592 7 5
Y 3 Tanvel Priit Artemis 280 284 564 5 6
Y 4 Ruuskanen Aleksandra Artemis 262 276 538 3 2
N50V 1 Harjunpää Päivi ÄJA 200 183 383
50 1 Lehtomäki Esa JySu 312 291 603 6 6 6
50 2 Jenu Markku TJA 307 300 607 6 2
50 3 Nuuttila Arto LaVa 298 283 581 6 2 6
50 4 Valkama Juha TJA 294 283 577 6 0 5
50 5 Pihlajaniemi Raimo TeJa 286 291 577 2
50 6 Koskinen Jarkko TJA 296 297 593 2
50 7 Pärnänen Jukka Arcus 273 260 533 0
60 1 Larm Kari IN 278 284 562
70 1 Raivio Kari Jja 272 295 567 6 6
70 2 Inkeri Pirkko WT 255 263 518 6 2
70 3 Juhanka Olavi TJA 291 274 565 5 6
70 4 Inkeri Jukka WT 254 255 509 0 0
YT 1 Juutilainen Mikko WT 357 348 705 144 148 148
YT 2 Raunio Heli WT 342 336 678 144 140 141
YT 3 Lehtonen Kaj PJA 333 334 667 141 140 146
YT 4 Martin Vesa VirJa 320 317 637 142 138 139
YT 5 Peltoniemi Antti Erä 336 343 679 139
YT 6 Ollila Marko RiJo 338 337 675 138
YT 7 Ollila Jaana RiJo 327 332 659 133
YT 8 Rautio Johanna RiJo 317 296 613 128
50T 1 Antonios Jean-Pierre Arcus 306 314 620
70T 1 Routamaa Hannu ÄJA 308 311 619 131 137
70T 2 Saastamoinen Olli WT 281 272 553 129 128
70T 3 Alava Jyrki ACU 322 306 628 126 137
70T 4 Rautio Hannu SiSu 284 305 589 124 114
Vastaa Viestiin