Re: 3D MM-kilpailujen 5.-11.9.2022 (Terni, Italia) kilpailujoukkueen valintamenettely
Lähetetty: 24.05.22 11.57
Tilanne kahdenkarsintakilpailun jälkeen:
NT Urheilija Seura 14.5. KJ 21.5.RiJo Raja
1 Mika Rutonen VJA 490 475 A
2 Arto Kangasmäki JySu 467 462 B
3 Pekka Loitokari RiJo 456 454 B
4 Timo Pirppu RiJo 0 439 B
Seppo Korhonen 0 0 0
NT Urheilija Seura 14.5. KJ 21.5.RiJo Raja
1 Heli Raunio ART 450 427 A
2 Anne Laurila Hood 480 0 A
YV Urheilija Seura 14.5. KJ 21.5.RiJo Raja
1 Riku Andersson WT 389 345 B
2 Anders Sjöqvist TJA 380 317 B
3 Timo Viitanen Teja 0 398 B
4 Petri Jälkö WT 388 0 B
Juha Pärssinen Hood 350 347 0
Matti Alakylmänen JJA 345 348 0
NV Urheilija Seura 14.5. KJ 21.5.RiJo Raja
1 Anne Viljanen WT 366 0 A
YLB Urheilija Seura 14.5. KJ 21.5.RiJo Raja
1 Tomi Lindholm Hood 326 269 B
2 Ari Helmiö Hood 318 253 B
3 Juha Partanen Hood 242 175 0
NLB Urheilija Seura 14.5. KJ 21.5.RiJo Raja
1 Minna Kajuutti KEJO 255 272 A
2 Mari Jämsen WT 267 203 B
3 Anna-Leena GrönqvistHood 211 213 0
4 Inke Alaja Hood 188 192 0
YTR Urheilija Seura 14.5. KJ 21.5.RiJo Raja
1 Mikko Peura ToJa 382 0 B
2 Petri Allen LJ 362 0 B
3 Juha Juvani SaiJo 332 294 0
4 Ville Kantelinen Hood 248 241 0
Timo Viitanen TeJa 0 0 0
Markus Korhonen 0 0 0
NT Urheilija Seura 14.5. KJ 21.5.RiJo Raja
1 Mika Rutonen VJA 490 475 A
2 Arto Kangasmäki JySu 467 462 B
3 Pekka Loitokari RiJo 456 454 B
4 Timo Pirppu RiJo 0 439 B
Seppo Korhonen 0 0 0
NT Urheilija Seura 14.5. KJ 21.5.RiJo Raja
1 Heli Raunio ART 450 427 A
2 Anne Laurila Hood 480 0 A
YV Urheilija Seura 14.5. KJ 21.5.RiJo Raja
1 Riku Andersson WT 389 345 B
2 Anders Sjöqvist TJA 380 317 B
3 Timo Viitanen Teja 0 398 B
4 Petri Jälkö WT 388 0 B
Juha Pärssinen Hood 350 347 0
Matti Alakylmänen JJA 345 348 0
NV Urheilija Seura 14.5. KJ 21.5.RiJo Raja
1 Anne Viljanen WT 366 0 A
YLB Urheilija Seura 14.5. KJ 21.5.RiJo Raja
1 Tomi Lindholm Hood 326 269 B
2 Ari Helmiö Hood 318 253 B
3 Juha Partanen Hood 242 175 0
NLB Urheilija Seura 14.5. KJ 21.5.RiJo Raja
1 Minna Kajuutti KEJO 255 272 A
2 Mari Jämsen WT 267 203 B
3 Anna-Leena GrönqvistHood 211 213 0
4 Inke Alaja Hood 188 192 0
YTR Urheilija Seura 14.5. KJ 21.5.RiJo Raja
1 Mikko Peura ToJa 382 0 B
2 Petri Allen LJ 362 0 B
3 Juha Juvani SaiJo 332 294 0
4 Ville Kantelinen Hood 248 241 0
Timo Viitanen TeJa 0 0 0
Markus Korhonen 0 0 0