Kilpailuun ilmoittautuminen on päättynyt. Kilpailuun ilmoittautui määräaikaan mennessä 42 ampujaa. Seuraväkemme kiittää
Koittakaa pysyä terveinä, mutta mikäli sairaus tms. este ilmaantuu ja joudut perumaan osallistumisesi, niin ilmoitatko siitä suoraan Janille tai minulle.
Tervetuloa Pelloon!!
Rohkihyä 18m+ottelut 15.02.2020
Valvoja: postmaster
-
- Viestit: 158
- Liittynyt: 05.03.14 09.38
- Seura: LRJ
- Paikkakunta: Pello
-
- Viestit: 158
- Liittynyt: 05.03.14 09.38
- Seura: LRJ
- Paikkakunta: Pello
Re: Rohkihyä 18m+ottelut 15.02.2020
Kilpailun alustava taulujärjestys:
1A Saarenkangas Onni-Severi LRJ
1B
1C
1D
2A
2B
2C
2D
3A Portti Viivi InJo
3B Autio Ella-Maria PoJo
3C Leinonen Eetu PoJo
3D
4A Auvinen Juuso PoJo
4B Niemenmaa Aapeli PoJo
4C Matinlassi Suvi PoJo
4D
5A Vierikko Lassi LRJ
5B Jalkanen Pekka LRJ
5C Niemenmaa Jussi PoJo
5D Kumpula Jouko InJo
6A Harila Nea LRJ
6B Åman Mauri LJ
6C Kaartinen Sari OJM
6D Seurujärvi Sari InJo
7A Kalliosalo Virpi Pojo
7B Taikina-Aho Antero InJo
7C Ojala Jouko PoJo
7D Kyrö Tarmo InJo
8A Aho Vesa PoJo
8B Kalliosalo Kari PoJo
8C Kotikangas Markku InJo
8D Karvonen Mika Teräs
9A Simanainen Jarmo PoJo
9B Kivistö Juha-Matti LJ
9C Hotti Juhani LJ
9D Kourula Tuire PoJo
10A Seppälä Sakari PoJo
10B Vikström Marjo Sulka
10C Rannikko Seppo LJ
10D Lassila Anne LRJ
11A Aartola Jouni LJ
11B Myllylahti Sirpa PoJo
11C Leino Jussi PoJo
11D Vikström Pentti Sulka
12A Kallatsa Jukka LJ
12B Siurumaa Juha PoJo
12C
12D Nahkiaisoja Tuomo PoJo
13A Rytky Lauri ToJa
13B Arffman Veikko InJo
13C Simula Jouko PoJo
13D Hiltunen Lasse PoJo
14A Hautamäki Juho PoJo
14B Rytky Mertja ToJa
14C Jalkanen Satu LRJ
14D Aula Ari PoJo
1A Saarenkangas Onni-Severi LRJ
1B
1C
1D
2A
2B
2C
2D
3A Portti Viivi InJo
3B Autio Ella-Maria PoJo
3C Leinonen Eetu PoJo
3D
4A Auvinen Juuso PoJo
4B Niemenmaa Aapeli PoJo
4C Matinlassi Suvi PoJo
4D
5A Vierikko Lassi LRJ
5B Jalkanen Pekka LRJ
5C Niemenmaa Jussi PoJo
5D Kumpula Jouko InJo
6A Harila Nea LRJ
6B Åman Mauri LJ
6C Kaartinen Sari OJM
6D Seurujärvi Sari InJo
7A Kalliosalo Virpi Pojo
7B Taikina-Aho Antero InJo
7C Ojala Jouko PoJo
7D Kyrö Tarmo InJo
8A Aho Vesa PoJo
8B Kalliosalo Kari PoJo
8C Kotikangas Markku InJo
8D Karvonen Mika Teräs
9A Simanainen Jarmo PoJo
9B Kivistö Juha-Matti LJ
9C Hotti Juhani LJ
9D Kourula Tuire PoJo
10A Seppälä Sakari PoJo
10B Vikström Marjo Sulka
10C Rannikko Seppo LJ
10D Lassila Anne LRJ
11A Aartola Jouni LJ
11B Myllylahti Sirpa PoJo
11C Leino Jussi PoJo
11D Vikström Pentti Sulka
12A Kallatsa Jukka LJ
12B Siurumaa Juha PoJo
12C
12D Nahkiaisoja Tuomo PoJo
13A Rytky Lauri ToJa
13B Arffman Veikko InJo
13C Simula Jouko PoJo
13D Hiltunen Lasse PoJo
14A Hautamäki Juho PoJo
14B Rytky Mertja ToJa
14C Jalkanen Satu LRJ
14D Aula Ari PoJo