ÄJA:n Elonuolet ja RANKIN FINAALIT 28.8-22 (finalistit muistakaa varata 2 nuolisarjaa) ( Keitto lounas 7€) TAULUJÄRJEST

Kilpailutiedotteet Suomessa järjestettävistä kilpailuista: kilpailukutsut, taulujärjestykset, majoitusvaihtoehdot.
Avoin foorumi, vain rekisteröityneet voivat kirjoittaa.

Valvoja: postmaster

Heimo Ahvenainen
Viestit: 39
Liittynyt: 29.02.12 19.16

ÄJA:n Elonuolet ja RANKIN FINAALIT 28.8-22 (finalistit muistakaa varata 2 nuolisarjaa) ( Keitto lounas 7€) TAULUJÄRJEST

Viesti Kirjoittaja Heimo Ahvenainen »

TAULUJÄRJESTYS
YH 1A Nuuttila Miia Nuoli-Haukat
1B
1C

YT 2A Rikkinen Jenna-Maria Sai-Jo
NT 2B Nisula Satu WT
YT 2B Rautio Johanna Ri-Jo

50T 3A Antonios Jean-Pierre Arcus
YT 3B Tella Matti Robin-Hood
YT 3C Lehtonen Kaj Pja

YT 4A Forsberg Jere Robin-Hood
YT 4B Humalajoki Aulis Vir-Ja
70T 4C Alava Jyrki Pja

YT 5A
YT 5B Erkkilä Toni Pja
YT 5C

60LB 6A Karjalainen Hannu La-Va
6B
70 6C Inkeri Jukka WT

YV 7A Viitanen Timo Te-Ja
70 7B Tuononen Pekka Ko-Su
70 7C Inkeri Pirkko WT

YV 8A Sundman Marko Astemis
YV 8B Alakylmänen Matti JJA
YV 8C Pihlajaniemi Raimo Te-Ja

50 9A Louko Petri La-Va
50 9B Sävel Kiika PJA
50 9C Pärnänen Jukka Arcus

50 10A Savola Mika Arcus
50 10B Nuuttila Arto La-Va
50 10C Lehtomäki Esa Jy-Su

Y 11A Lassila Ida-Lotta Sai-Jo
11B
Y 11C Backman Anne Ri-Jo

Y 12A Kuoppa Taru Ky-Jo
Y 12B Tukiainen Iida WT
Y 12C Vuorinen Verne Robin-Hood

Y 13A Tekoniemi Antti TJA
Y 13B Hämäläinen Jani La-Va
Y 13C Pirinen Aki Jy-Su



OSALLISTUJAT

HA
1 Nuuttila Miia La-Va

60LB
1 Karjalainen Hannu La-Va

YV
1 Sundman Marko Arcus
2 Alakylmänen Matti JJA
3 Pihlajaniemi Raimo Te-Ja

Y
1 Kuoppa Taru Ky-Jo
2 Pirinen Aki Jy-Su
3 Tekoniemi Antti TJA
4 Tukiainen Iida WT
5 Lassila Ida-Lotta Sai-Jo
6 Vuorinen Verne Robin-Hood
7 Hämäläinen Jani La-Va

NT
1 Rikkinen Jenna-Maria Sai-Jo

N
1 Backman Anne Ri-Jo

50
1 Pärnänen Jukka Arcus
2 Louko Petri La-Va
3 Savola Mika Arcus
4 Lehtomäki Esa Jy-Su
5 Nuuttila Arto La-Va
6 Sävel Miika PJA

70
1 Tuononen Pekka Ko-Su


YT
1 Rautio Johanna Ri-Jo
2 Lehtonen Kaj PJA
3 Nisula Satu WT
4 Tella Matti Robin-Hood
5 Forsberg Jere Robin-Hood
6 Humalajoki Aulis Vir-Ja


50T
1 Antonios J-P Arcus


70T
1 Alava Jyrki PJA