Taulu-EM-karsinta
Lähetetty: 31.05.14 18.10
Hei,
Ensimmäinen taulu-EM-karsinta pidetään viikon päästä 7.6.Oulussa. Karsintaan ilmoittautuneiden listalla on tällä hetkellä seuraavat 18 nimeä.
Etunimi , Sukunimi , Seura , Ammuntaluokka
Juho , Hautamäki , Pohjan Jousi , Talja Miehet
Mikko , Juutilainen , Tapanilan Erä , Talja Miehet
jere , laine , tornionjousiampujat , Talja Miehet
Ari-Pekka , Kiviniemi , Achilles , Talja Miehet
Anne , Lantee , Hood , Talja Naiset
Atte , Jauhiainen , Tapanilan Erä , Tähtäin Miehet
Eetu , Tiainen , Piili , Tähtäin Miehet
Antti , Tekoniemi , Diana-57 , Tähtäin Miehet
Juuso , Huhtala , Arcus , Tähtäin Miehet
Henri , Kokkila , ToJa , Tähtäin Miehet
Eetu , Tiainen , Piili , Tähtäin Miehet
Antero , Sistonen , TapErä , Tähtäin Miehet
Matti , Hatava , TJA , Tähtäin Miehet
Samuli, Piippo, OJM, tähtäin Miehet
Laura , Kourula , Tampereen Jousiampujat , Tähtäin Naiset
Anne , Backman , RiJo , Tähtäin Naiset
Heli , Kukkohovi , OJM , Tähtäin Naiset
Ann-Charlotte , Biskop-Grahn , Achilles , Tähtäin Naiset
Jonna, Raivio, Tapanilan Erä, Tähtäin Naiset
Karsintaan ilmoittautumisen voi vielä tehdä osoitteessa: http://www.sjal.fi/kilpailutoiminta/hui ... u-em-2014/. Alkuperäinen eräpäivä on 1.6.2014. Karsintaan voi kuitenkin ilmoittautua mukaan vielä Oulun kisojen aamuna (7.6.2014).
Mikäli olet osallistumassa Em-karsintakisaan Oulussa, muista myös ilmoittautua osoitteessa http://oulunjousimiehet.fi/Ilmoittautuminen.php (kilpailukutsussa tarkempia tietoja http://oulunjousimiehet.fi/kutsu.php)
terveisin,
**Petteri
Edit:
listaa täydennetty 31.5. klo 20:18
listaa täydennetty 1.6. klo 20.04
Listaa täydennetty 3.6 klo 18:28
Ensimmäinen taulu-EM-karsinta pidetään viikon päästä 7.6.Oulussa. Karsintaan ilmoittautuneiden listalla on tällä hetkellä seuraavat 18 nimeä.
Etunimi , Sukunimi , Seura , Ammuntaluokka
Juho , Hautamäki , Pohjan Jousi , Talja Miehet
Mikko , Juutilainen , Tapanilan Erä , Talja Miehet
jere , laine , tornionjousiampujat , Talja Miehet
Ari-Pekka , Kiviniemi , Achilles , Talja Miehet
Anne , Lantee , Hood , Talja Naiset
Atte , Jauhiainen , Tapanilan Erä , Tähtäin Miehet
Eetu , Tiainen , Piili , Tähtäin Miehet
Antti , Tekoniemi , Diana-57 , Tähtäin Miehet
Juuso , Huhtala , Arcus , Tähtäin Miehet
Henri , Kokkila , ToJa , Tähtäin Miehet
Eetu , Tiainen , Piili , Tähtäin Miehet
Antero , Sistonen , TapErä , Tähtäin Miehet
Matti , Hatava , TJA , Tähtäin Miehet
Samuli, Piippo, OJM, tähtäin Miehet
Laura , Kourula , Tampereen Jousiampujat , Tähtäin Naiset
Anne , Backman , RiJo , Tähtäin Naiset
Heli , Kukkohovi , OJM , Tähtäin Naiset
Ann-Charlotte , Biskop-Grahn , Achilles , Tähtäin Naiset
Jonna, Raivio, Tapanilan Erä, Tähtäin Naiset
Karsintaan ilmoittautumisen voi vielä tehdä osoitteessa: http://www.sjal.fi/kilpailutoiminta/hui ... u-em-2014/. Alkuperäinen eräpäivä on 1.6.2014. Karsintaan voi kuitenkin ilmoittautua mukaan vielä Oulun kisojen aamuna (7.6.2014).
Mikäli olet osallistumassa Em-karsintakisaan Oulussa, muista myös ilmoittautua osoitteessa http://oulunjousimiehet.fi/Ilmoittautuminen.php (kilpailukutsussa tarkempia tietoja http://oulunjousimiehet.fi/kutsu.php)
terveisin,
**Petteri
Edit:
listaa täydennetty 31.5. klo 20:18
listaa täydennetty 1.6. klo 20.04
Listaa täydennetty 3.6 klo 18:28