Iitti Open Star 17.6.2017
Lähetetty: 02.06.17 20.04
Iitti Open Star ja sen yhteydessä Junnu Cup:n osakilpailu ammutaan Kymppirannan jousiammuntakentällä lauantaina 17.6.
Kisaan ovat jo ilmoittautuneet:
Y:
Jenu Markku, Hood
Kuoppa Taru, LaVa
Raita Riku, IJA
Ruuskanen Jyrki, JJA
Tanvel Priit, Arcus
N:
Hommas Johanna, Hood
Lassila Ida-Lotta, SaiJo
Nisula Satu, JJA
Tolsa Riitta, Piili
Tukiainen Iida, WT
11:
Heikkilä Eeli, Artemis
Niskanen Mikko, IJA
Vahter Konsta, IJA
13:
Montonen Janne, PuJo
Schrader Leo, Hood
15:
Vuorinen Verne, Hood
Wilhelmi Eetu, Arcus
T17:
Aho Lotta, JJA
Ruuskanen Aleksandra, Arcus
Sorsa Elina, KyJo
17:
Nissinen Pyry, JySu
Pallonen Lauri, Hood
50:
Backman Anne, RiJo
Harjunpää Isto, ÄJA
Kuitunen Seppo, RiJo
Lehtomäki Esa, JySu
Myllylahti Sirpa, PoJo
60:
Laakso arto, KyJo
Nevalainen Jukka, KyJo
Tuononen Pekka, KoSu
Vuorinen Pekka, JJA
70:
Inkeri Jukka, WT
Inkeri Pirkko, WT
Perkki Kaarle, Erä
Raivio Kari, Erä
YT:
Forsberg Jere, Erä
Korhonen Seppo, LaVa
Laakso Tuomo, RiJo
Lammi Mikko, WT
Lantee Anne, Hood
Loitokari Pekka, RiJo
Makkonen Susanna, JJA
Ollila Jaana, JJA
Ollila Marko, JJA
Pekander Jouni, Piili
Peltola Jukka, KyJo
Peltoniemi Antti, Hood
Salomaa Ahti, WT
Sariola Raimo, LaVa
Sokka-Matikainen Sirkka, WT
Tattari Tommi, SaiJo
Toivanen Martti, Erä
Toivanen Vili, Erä
Tuupanen Petteri, Ramses
Vannekari Markku, PJA
15T:
Törölä Roni, Erä
70T:
Alava Jyrki, ÄJA
Julkunen Risto, LaVa
Rantanen Pauli, Erä
Saastamoinen Olli, WT
YV:
Harjunpää Päivi, ÄJA
Lehtonen Tommi, ÄJA
Olkkonen Arto, JySu
Wilhelmi Rolf, Arcus
Kisaan ovat jo ilmoittautuneet:
Y:
Jenu Markku, Hood
Kuoppa Taru, LaVa
Raita Riku, IJA
Ruuskanen Jyrki, JJA
Tanvel Priit, Arcus
N:
Hommas Johanna, Hood
Lassila Ida-Lotta, SaiJo
Nisula Satu, JJA
Tolsa Riitta, Piili
Tukiainen Iida, WT
11:
Heikkilä Eeli, Artemis
Niskanen Mikko, IJA
Vahter Konsta, IJA
13:
Montonen Janne, PuJo
Schrader Leo, Hood
15:
Vuorinen Verne, Hood
Wilhelmi Eetu, Arcus
T17:
Aho Lotta, JJA
Ruuskanen Aleksandra, Arcus
Sorsa Elina, KyJo
17:
Nissinen Pyry, JySu
Pallonen Lauri, Hood
50:
Backman Anne, RiJo
Harjunpää Isto, ÄJA
Kuitunen Seppo, RiJo
Lehtomäki Esa, JySu
Myllylahti Sirpa, PoJo
60:
Laakso arto, KyJo
Nevalainen Jukka, KyJo
Tuononen Pekka, KoSu
Vuorinen Pekka, JJA
70:
Inkeri Jukka, WT
Inkeri Pirkko, WT
Perkki Kaarle, Erä
Raivio Kari, Erä
YT:
Forsberg Jere, Erä
Korhonen Seppo, LaVa
Laakso Tuomo, RiJo
Lammi Mikko, WT
Lantee Anne, Hood
Loitokari Pekka, RiJo
Makkonen Susanna, JJA
Ollila Jaana, JJA
Ollila Marko, JJA
Pekander Jouni, Piili
Peltola Jukka, KyJo
Peltoniemi Antti, Hood
Salomaa Ahti, WT
Sariola Raimo, LaVa
Sokka-Matikainen Sirkka, WT
Tattari Tommi, SaiJo
Toivanen Martti, Erä
Toivanen Vili, Erä
Tuupanen Petteri, Ramses
Vannekari Markku, PJA
15T:
Törölä Roni, Erä
70T:
Alava Jyrki, ÄJA
Julkunen Risto, LaVa
Rantanen Pauli, Erä
Saastamoinen Olli, WT
YV:
Harjunpää Päivi, ÄJA
Lehtonen Tommi, ÄJA
Olkkonen Arto, JySu
Wilhelmi Rolf, Arcus