KALANEUVOKSEN NUOLET 7.3-20 ÄJA Sastamala TAULUJÄRJESTYS

Kilpailutiedotteet Suomessa järjestettävistä kilpailuista: kilpailukutsut, taulujärjestykset, majoitusvaihtoehdot.
Avoin foorumi, vain rekisteröityneet voivat kirjoittaa.

Valvoja: postmaster

Heimo Ahvenainen
Viestit: 27
Liittynyt: 29.02.12 19.16

KALANEUVOKSEN NUOLET 7.3-20 ÄJA Sastamala TAULUJÄRJESTYS

Viesti Kirjoittaja Heimo Ahvenainen » 02.03.20 22.23

KALANEUVOKSEN NUOLET 07.03 2020
tausta 1
Y Suontaka Pasi TJA A tähtäin sp
Y Tanvel Priit Artemis C tähtäin sp
Y Jenu Markku TJA B tähtäin sp
Y Koskinen Kari Artemis D tähtäin sp

tausta 2
N Helin Johanna Arcus A 10-R
N Kujari Aino Arcus C 10-R
N20T Mäkelä Noora ÄJA B talja
N Lassila Ida-Lotta Amarco D tähtäin sp

tausta 3
N Lempiäinen-Koponen Pikita Arcus A 10-R
N Salo Eveliina PJA C 10-R
N Helin Susanna Arcus B tähtäin sp
T17 Ala-Aho Emmi PJA D tähtäin sp

tausta 4
60 Parviainen Markku TJA A 10-R
60 Larm Kari Ilves-Nuoli C 10-R
60 Valkama Juha TJA B 10-R
50 Aho Johanna Tap-Erä D 10-R

tausta 5
50 Koskinen Jarkko TJA A 10-R
50 Alanko Jukka PJA C 10-R
50 Backman Anne Ri-Jo B 10-R KENTTÄ 1
60 Raivio Kari JJA D 10-R

tausta 6
60 Tauriainen Jorma FU-47 A 10-R
50 Nouko Mika Ilves-Nuoli C 10-R
50 Lehtomäki Esa Jy-Su B 10-R
50 Nuutila Arto La-Va D 10-R

tausta 7
YT Forsberg Jere Robin-Hood A talja
50T Rantanen Pertti Arcus C talja
YT Kivioja Antton Vir-Ja B talja
YT Ketelä Tuula Diana-57 D talja

tausta 8
50T Antonios Jean-Pierre Arcus A talja
YT Humalajoki Aulis Vir-Ja C talja
50T Peuramäki Pertti ÄJA B talja
YT Salomaa Ahti WT D talja

tausta 9

YT Ollila Marko Ri-Jo A talja
50T Lindroos Mika ÄJA C talja
YT Lehtonen Kaj PJA B talja
YT Nisula Satu Amarco D talja

tausta 10
YT Jääskeläinen Jani Artemis A talja
YT Katila Johanna Ri-Jo C talja
YT Martin Vesa Vir-Ja B talja
YT Raunio Heli Arcus D talja

tausta11
50T Alm Matti ACU A talja
70T Rautio Hannu Si-Su C talja
YT Ollila Jaana Ri-Jo B talja
YT Laukkanen Saara TJA D talja

tausta 12
YV Harjunpää Päivi ÄJA A 10-R
YV Mattsson Oskar Si-Su C 10-R
YV Sjöqvist Anders TJA B 10-R
YV Koskinen Tuomas ÄJA D 10-R KENTTÄ 2 (taustat 12-14)

tausta 13
T15 Ojala Meri PJA A 10-R/60
T15 Kaari Emilia Te-Ja C 10-R/60
YV Helmiö Ari Robin-Hood B 10-R
YV Ketelä Tapio Diana-57 D 10-R

tausta 14
T15 Nevalainen Joanna Arcus A 10-R/60
T15 Ojala Milja PJA C 10-R/60
YV Jälkö Petri Falkon B 10-R
YV Lehtonen Tommi ÄJA D 10-R