ÄJA:n SUVINUOLET 5.6 2021 PÄIVITETTY 4.6 klo 12:09
Lähetetty: 15.05.21 21.17
Max 40 kilpailijaa Teknisen syyn takia käytössä A ja C
Ammunta yhdessä vuorossa mutta voidaan siirtää kahteen vuoroon tarvittaessa. (sen takia A ja C)
Päivitetty 4.6 klo 12:08
A1 H Lohtander niko ACU
C1 H Isoniemi Senja ÄJA
A2 70 Raivio Kari JJA
C2 70 Inkeri Jukka WT
A3 70 Inkeri Pirkko WT
C3 70 Nevalainen Jukka Ky-Jo
A4 YT Rautio Johanna Ri-Jo
C4 YT Raunio Heli WT
A5 YT Martin Vesa Vir-Ja
C5 YT Ollila Marko Ri-Jo
A6 YT Ollila Jaana Ri-Jo
C6 YT Peltoniemi Antti Tap-Erä
A7 YT Juutilainen Mikko WT
C7 YT Lehtonen Kaj PJA
A8 50T Antonios Jean-Pierre Arcus
C8 YT Pihlajaniemi Ville Te-Ja
A9 70T Alava Jyrki ACU
C9 70T Rautio Hannu Si-Su
A10 70T Saastamoinen Olli WT
C10 70T Routamaa Hannu ÄJA
A11 N50V Harjunpää Päivi ÄJA
C11 NI Laamanen Susanna Artemis
A12 YI Korhonen Markus ÄJA
C12 80 Juhanka Olavi TJA
A13 T17 Ala-Aho Emmi PJA
C13 T17 Wang Lilian Tap-Erä
A14 50 Pihlajaniemi Raimo Te-Ja
C14 50 Valkama Juha TJA
A15 50 Lehtomäki Esa Jy-Su
C15 60 Larm Kari Ilves-nuoli
A16 50 Koskinen Jarkko TJA
C16 50 Pärnänen Jukka Arcus
A17 50 Jenu Markku TJA
C17 17 Schrader Leo Tap-Erä
A18 50 Nuuttila Arto La-Va
C18 17 Petäjä Aleksi Tap-Erä
A19 N Ruuskanen Aleksandra Artemis
C19 N Backman Anne Ri-Jo
A20 Y Tanvel Priit Artemis
C20 20 Petäjä Niko Tap-Erä
Ammunta yhdessä vuorossa mutta voidaan siirtää kahteen vuoroon tarvittaessa. (sen takia A ja C)
Päivitetty 4.6 klo 12:08
A1 H Lohtander niko ACU
C1 H Isoniemi Senja ÄJA
A2 70 Raivio Kari JJA
C2 70 Inkeri Jukka WT
A3 70 Inkeri Pirkko WT
C3 70 Nevalainen Jukka Ky-Jo
A4 YT Rautio Johanna Ri-Jo
C4 YT Raunio Heli WT
A5 YT Martin Vesa Vir-Ja
C5 YT Ollila Marko Ri-Jo
A6 YT Ollila Jaana Ri-Jo
C6 YT Peltoniemi Antti Tap-Erä
A7 YT Juutilainen Mikko WT
C7 YT Lehtonen Kaj PJA
A8 50T Antonios Jean-Pierre Arcus
C8 YT Pihlajaniemi Ville Te-Ja
A9 70T Alava Jyrki ACU
C9 70T Rautio Hannu Si-Su
A10 70T Saastamoinen Olli WT
C10 70T Routamaa Hannu ÄJA
A11 N50V Harjunpää Päivi ÄJA
C11 NI Laamanen Susanna Artemis
A12 YI Korhonen Markus ÄJA
C12 80 Juhanka Olavi TJA
A13 T17 Ala-Aho Emmi PJA
C13 T17 Wang Lilian Tap-Erä
A14 50 Pihlajaniemi Raimo Te-Ja
C14 50 Valkama Juha TJA
A15 50 Lehtomäki Esa Jy-Su
C15 60 Larm Kari Ilves-nuoli
A16 50 Koskinen Jarkko TJA
C16 50 Pärnänen Jukka Arcus
A17 50 Jenu Markku TJA
C17 17 Schrader Leo Tap-Erä
A18 50 Nuuttila Arto La-Va
C18 17 Petäjä Aleksi Tap-Erä
A19 N Ruuskanen Aleksandra Artemis
C19 N Backman Anne Ri-Jo
A20 Y Tanvel Priit Artemis
C20 20 Petäjä Niko Tap-Erä