Tiltu 18 m 10.-11.2.2024
Lähetetty: 02.01.24 21.31
Kilpailuun ovat ilmoittautuneet:
Lauantai 10.2.
13:
Koski Senni, Piili
Kuoppa Onni, LaVa
Ronkanen Eemeli, KyJo
15T:
Lautala Viljami, SaiJo
N:
Airaksinen Alissa, SaiJo
Backman Anne, RiJo
Y:
Karlström Anton, RiJo
Kuoppa Taru, LaVa
Lassila Ida-Lotta, SaiJo
Nuuttila Arto, LaVa
Petäjä Aleksi, Hood
Petäjä Janne, Hood
Petäjä Niko, Hood
Rasehorn Pauli, RiJo
Ronkanen Perttu, KyJo
Tekoniemi Antti, TJA
Tukiainen Iida, WT
Uusikallio Henri, LaVa
YT:
Laurila Anne, Hood
Loitokari Pekka, RiJo
Ollila Jaana, RiJo
Sten Pertti, JJA
Tattari Tommi, SaiJo
YLB:
Rovio Kalevi, LaVa
Viitanen Timo, TeJA
YTR:
Kivikko Titta, SaiJo
Olkkonen Arto, JySu
YV:
Jälkö Anne, WT
Jälkö Petri, WT
Lehtimäki Anssi, LaVa
Mattsson Oskar, JJA
Sunnuntai 11.2. Masters
N50:
Backman Anne, RiJo
Hirvioja Kristiina, Ilvesnuoli
Kosonen Minna, Piili
50:
Kammonen Esa, TJA
Lehtomäki Esa, JySu
Nordström Fred, Artemis
Nuuttila Arto, LaVa
Peltoniemi Rainer, LaVa
60:
Johansson Jari, LaVa
Järventausta Jukka, Hood
Laakso Arto, KyJo
Larm Kari, Ilvesnuoli
Liukkonen Hannu, VJA
Reili Timo, JySu
70:
Inkeri Jukka, WT
Inkeri Pirkko, WT
Nevalainen Jukka, KyJo
Salminen Esko, JJA
80:
Raivio Kari, JJA
60T:
Sumusalo Janne, Ramses
70T:
Kjällman Lars, Ramses
Peltola Jukka, KyJo
80T:
Julkunen Risto, LaVa
Rautio Hannu, JJA
50TR
Olkkonen Arto, JySu
Vainikka Esa, SaiJo
50LB:
Pentti Pasi, RiJo
Viitanen Timo, TeJA
N50V:
Väisänen Maarit, RiJo
50V:
Holst Ben, Ramses
70LB:
Karjalainen Hannu, LaVa
Rovio Kalevi, LaVa
Lauantai 10.2.
13:
Koski Senni, Piili
Kuoppa Onni, LaVa
Ronkanen Eemeli, KyJo
15T:
Lautala Viljami, SaiJo
N:
Airaksinen Alissa, SaiJo
Backman Anne, RiJo
Y:
Karlström Anton, RiJo
Kuoppa Taru, LaVa
Lassila Ida-Lotta, SaiJo
Nuuttila Arto, LaVa
Petäjä Aleksi, Hood
Petäjä Janne, Hood
Petäjä Niko, Hood
Rasehorn Pauli, RiJo
Ronkanen Perttu, KyJo
Tekoniemi Antti, TJA
Tukiainen Iida, WT
Uusikallio Henri, LaVa
YT:
Laurila Anne, Hood
Loitokari Pekka, RiJo
Ollila Jaana, RiJo
Sten Pertti, JJA
Tattari Tommi, SaiJo
YLB:
Rovio Kalevi, LaVa
Viitanen Timo, TeJA
YTR:
Kivikko Titta, SaiJo
Olkkonen Arto, JySu
YV:
Jälkö Anne, WT
Jälkö Petri, WT
Lehtimäki Anssi, LaVa
Mattsson Oskar, JJA
Sunnuntai 11.2. Masters
N50:
Backman Anne, RiJo
Hirvioja Kristiina, Ilvesnuoli
Kosonen Minna, Piili
50:
Kammonen Esa, TJA
Lehtomäki Esa, JySu
Nordström Fred, Artemis
Nuuttila Arto, LaVa
Peltoniemi Rainer, LaVa
60:
Johansson Jari, LaVa
Järventausta Jukka, Hood
Laakso Arto, KyJo
Larm Kari, Ilvesnuoli
Liukkonen Hannu, VJA
Reili Timo, JySu
70:
Inkeri Jukka, WT
Inkeri Pirkko, WT
Nevalainen Jukka, KyJo
Salminen Esko, JJA
80:
Raivio Kari, JJA
60T:
Sumusalo Janne, Ramses
70T:
Kjällman Lars, Ramses
Peltola Jukka, KyJo
80T:
Julkunen Risto, LaVa
Rautio Hannu, JJA
50TR
Olkkonen Arto, JySu
Vainikka Esa, SaiJo
50LB:
Pentti Pasi, RiJo
Viitanen Timo, TeJA
N50V:
Väisänen Maarit, RiJo
50V:
Holst Ben, Ramses
70LB:
Karjalainen Hannu, LaVa
Rovio Kalevi, LaVa